Data sheet




Article number 90260087
PMMA tube cylinder, opal
G 87
€235,40
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
PMMA tube cylinder, opal, G-87
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 522 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |