Data sheet




Article number 90260090
PMMA square tube opal L = 322 mm
G 90
€219,80
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
PMMA square tube opal L=322mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 100 mm |
| Width | 100 mm |
| Height/depth | 322 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |