Data sheet




Article number 90260191
light stick square 312 mm
G 191
€191,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Light stick square 312mm G-191
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 40 mm |
| Width | 40 mm |
| Height/depth | 212 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |