Data sheet




Article number 10260230
acrylic clear 120 x 3, 414 mm
G-230
€85,10
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic clear 120 x 3, G-230, 414mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 414 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Clear |
| Shape | Eckig |