Data sheet




Article number 90220161
set of washers (3 pieces)
G 161
€41,60
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Disc set (3 pieces)
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 95 mm |
| Width | 192 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |