Data sheet




Article number 90220438
frosted flashed glass ESG
G 438
€83,00
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Frosted flashed glass G-438 ESG
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 235 mm |
| Width | 64 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |