Data sheet




Article number 90270330
plexiglass insert
G 330
€39,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Plexiglas insert G330, 300×120
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,10 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 280 mm |
| Width | 100 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |