Data sheet




Article number 10260135
acrylic satin 178,5 mm
G-135
€73,70
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic satin finish. G-135 178,5mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 178.5 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |