Data sheet




Article number 90220159
borosilicate glass round disc
G 159
€55,90
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Borosilicate glass round disc
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 3 mm |
| Diameter | 110 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |