Data sheet




Article number 90270457
acrylic disc
G 457
€81,40
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic disc G-457
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 20 mm |
| Width | 20 mm |
| Height/depth | 320 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |