Data sheet




Article number 90210043
glass sphere opal
G 43
€73,80
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Glass sphere opal, d 200 mm
Collar d 80 mm, opening d 64 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 215 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |