Data sheet




Article number 90220335
milk flashed glass
G 335
€44,10
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
milk flashed glass G-335, 125 x 310 x 4 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 125 mm |
| Width | 310 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |