Data sheet




Article number 90220482
single-pane safety glass
G 482
€70,10
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Toughened safety glass, G-482
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 319 mm |
| Width | 20 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |