Data sheet




Article number 90260079
sphere, opal, d = 250 mm PE
G 79
This product is no longer in our assortment.
Nicht lieferbar
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
PE ball, opal, D = 250 mm
with thread 84,5 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 260 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |