Data sheet




Article number 10260255
acrylic,180 x 4 mm, 536 mm
G-255
€91,60
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic,180 x 4 mm, G-255 536mm, 180 x 4 mm
Documents and files
Compatible with
| 660809 - Post-top luminaire type ..0809 | show |
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 536 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |