Data sheet




Article number 10260270
acrylic satin finish, 300 mm
G-270
€73,70
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic satin, G-270 300 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 300 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |