Data sheet




Article number 90260091
PMMA square tube, opal
G 91
€283,80
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
PMMA square tube, opal, G-91
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 100 mm |
| Width | 100 mm |
| Height/depth | 522 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |