Data sheet




Article number 90270507
acrylic -tubes white
G-507
€78,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic -tubes white , G-507
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,37 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Kind of cover | Opal |
| Length | 150 mm |
| Width | 150 mm |
| Height/depth | 70 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |