Data sheet




Article number 90220109
UV blocking filter glass G-109
G 109
€46,60
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
CUV blocking filter glass G-109
Documents and files
Compatible with
| 662128 - Ground recessed spotlight type ..2128 | show |
Additional information
| Weight | 0,10 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 5 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |