Data sheet




Article number 90270331
plexiglass insert
G 331
€39,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Plexiglas insert G-331 280 x 40 x 3 mm
Documents and files
Compatible with
| 692209 - Socket light column type ..2209, three-sided illumination | show |
Additional information
| Weight | 0,20 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 10 mm |
| Diameter | 190 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |