Data sheet




Article number 90210395
glass opal matt triangular
G 395
€73,00
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
glass opal matt triangular, 250x250x86,4 mm
Documents and files
Compatible with
| 696408 - Wall and ceiling light type ..6408 | show |
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 250 mm |
| Width | 250 mm |
| Height/depth | 106 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |