Data sheet




Article number 90270469
acrylic disc
G 469
€152,30
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic disc G-469
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 230 mm |
| Width | 160 mm |
| Height/depth | 10 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |