Data sheet




Article number 90220488
glass pane d = 40 x 3 mm ESG
G 488
€25,80
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Glass pane ESG 40 d., x 3 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,70 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 3 mm |
| Diameter | 38 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |