Data sheet




Article number 90210147
glass opal matt, d = 220 mm
G 147
€100,90
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Glass opal matt, 220 mm diameter.
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 125 mm |
| Diameter | 220 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |