Data sheet




Article number 90210345
borosilicate tube with glass
G 345
€136,50
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Borosilicate tube with glass
Documents and files
Compatible with
| 690208 - Wall light type ..0208 | show |
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 99 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |