Data sheet




Article number 90210351
glass opal matt
G 351
€93,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Glass opal matt, G-351
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,80 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 300 mm |
| Width | 100 mm |
| Height/depth | 50 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |