Data sheet




Article number 90220320
borosilicate glass, clear
G 320
€46,70
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Borosilicate glass, clear, G-320, 149 x 136 x 1 mm
Documents and files
Compatible with
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 135 mm |
| Width | 148 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Clear |
| Shape | Eckig |