Data sheet




Article number 90270467
acrylic disc 230 x 160 x 10 mm
G 467
€160,80
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic disc 230x160x10mm, with cut-out 180×110 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 148 mm |
| Width | 218 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |