Data sheet




Article number 90220110
ESG glass fine structure
G 110
€45,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
ESG glass fine structure G-110
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 213 mm |
| Width | 100 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |