Data sheet




Article number 90220317
milk flashed glass
G 317
€67,30
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
milk flashed glass, G-317, semicircular R=95 64×3 mm, small
Documents and files
Compatible with
| 666147 - Wall lamp type ..6147, Black | show |
| 666347 - Wall lamp type ..6347, Black | show |
| 686147 - Wall lamp type ..6147, White | show |
| 686347 - Wall lamp type ..6347, White | show |
| 696146 - Wall lamp type ..6146 | show |
| 696147 - Wall lamp type ..6147, Silver | show |
| 696346 - Wall lamp type ..6346 | show |
| 696347 - Wall lamp type ..6347, Silver | show |
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 178 mm |
| Width | 63 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |