Data sheet




Article number 90220347
borosilicate prism glass
G 347
€62,40
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Borosilicate prism glass G-347
Documents and files
Compatible with
| 662338 - Wall floodlight type ..2338, Black | show |
| 662339 - Wall floodlight type ..2339, Black | show |
| 682338 - Wall floodlight type ..2338, White | show |
| 682339 - Wall floodlight type ..2339, White | show |
| 692335 - Wall floodlight type ..2335 | show |
| 692336 - Wall floodlight type ..2336 | show |
| 692338 - Wall floodlight type ..2338, Silver | show |
| 692339 - Wall floodlight type ..2339, Silver | show |
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 100 mm |
| Width | 20 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |