Data sheet




Article number 90210412
opal glass matt d = 310mm
G 412
€109,60
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Opal glass frosted, G-412 d 310 x 45 mm high
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 65 mm |
| Diameter | 310 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |