Data sheet




Article number 90270453
glass acrylic probe d = 100 x 30 mm
G 453
€75,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Glass acrylic round d 100 x 30 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Length | 95 mm |
| Width | 295 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |