Data sheet




Article number 90220456
glass clear with satin edge ESG
G 456
€41,60
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
ESG glass clear with. satine edge, 74x34x3 mm,
Documents and files
Compatible with
| 620325 - Wall light type ..0325, Anthracite | show |
| 622065 - Bollard light type ..2065, Anthracite | show |
| 622432 - Spit lamp type ..2432, Anthracite | show |
| 660325 - Wall light type ..0325, Black | show |
| 662065 - Bollard light type ..2065, Black | show |
| 662432 - Spit lamp type ..2432, Black | show |
| 680325 - Wall light type ..0325, White | show |
| 682065 - Bollard light type ..2065, White | show |
| 690325 - Wall light type ..0325, Silver | show |
| 692065 - Bollard light type ..2065, Silver | show |
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 34 mm |
| Width | 74 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Clear |
| Shape | Eckig |