Data sheet




Article number 90270477
acrylic ring satin
G 477
€154,70
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Acrylic ring satin G-477, 250 d, m x 230 mm x 20 mm
Documents and files
Compatible with
| 620295 - Wall lamp type ..0295, Anthracite | show |
| 620296 - Wall light type ..0296, Anthracite | show |
| 622289 - Bollard light type ..2289, Anthracite | show |
| 660295 - Wall lamp type ..0295, Black | show |
| 660296 - Wall light type ..0296, Black | show |
| 662289 - Bollard light type ..2289, Black | show |
| 680295 - Wall lamp type ..0295, White | show |
| 680296 - Wall light type ..0296, White | show |
| 682289 - Bollard light type ..2289, White | show |
| 690295 - Wall lamp type ..0295, Silver | show |
| 690296 - Wall light type ..0296, Silver | show |
| 692289 - Bollard light type ..2289, Silver | show |
Additional information
| Weight | 0,58 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 20 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |