Data sheet




Article number 90220485
stepped glass
G 485
€28,60
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Step glass, G-485
Documents and files
Compatible with
| 622429 - Wall spotlight type no. 622429, Anthracite | show |
| 622430 - Spit lamp type ..2430, Anthracite | show |
| 662429 - Wall spotlight type no. 622429, Black | show |
| 662430 - Spit lamp type ..2430, Black | show |
| 682429 - Wall spotlight type no. 622429, White | show |
| 682430 - Spit lamp type ..2430, White | show |
| 692429 - Wall spotlight type no. 622429, Silver | show |
| 692430 - Spit lamp type ..2430, Silver | show |
Additional information
| Weight | 0,17 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 130 mm |
| Width | 100 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |