Data sheet




Article number 90220296
milk flashed glass
G 296
€41,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Milk flashed glass, rectangle 160x86x4 mm
Documents and files
Compatible with
| 696003 - House number light type ..6003 | show |
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 86 mm |
| Width | 160 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |