Data sheet




Article number 90220303
milk flashed glass
G 303
€92,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
milk flashed glass, G-303, 410x410x3mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 410 mm |
| Width | 410 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |