Data sheet




Article number 90210103
opal glass matt
G 103
€100,60
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Opal glass frosted , G-103, square
Documents and files
Compatible with
| 690220 - Wall lamp type ..0220 | show |
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 205 mm |
| Width | 205 mm |
| Height/depth | 90 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |