Data sheet




Article number 90220339
toughened safety glass
G 339
€50,80
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Toughened safety glass G-339, d 72 x 8 mm
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 8 mm |
| Diameter | 72 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |