Data sheet




Article number 90220382
ESG glass
G 382
€83,00
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
ESG glass G-382
Documents and files
Compatible with
| 622271 - Bollard light type ..2271 | show |
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 155 mm |
| Width | 135 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |