Data sheet




Article number 90270417
plexiglass opal
G 417
€44,90
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Plexiglas opal G-417
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,09 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Plastic |
| Height/depth | 60 mm |
| Diameter | 245 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |