Data sheet




Article number 90210294
glass tube borosilicate
G 294
€114,20
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Glass tube borosilicate
Documents and files
Additional information
| Weight | 0,30 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Height/depth | 96 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Height | < 700 mm |
| Shape | Eckig |