Data sheet




Article number 90220336
half-oval pane ESG
G 336
€67,30
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
ESG half-oval pane G-336
Documents and files
Compatible with
| 662302 - Wall floodlight type ..2302, Black | show |
| 662401 - Wall floodlight type ..2401, Black | show |
| 662402 - Wall floodlight type ..2402, Black | show |
| 682301 - Wall floodlight type ..2301, White | show |
| 682302 - Wall floodlight type ..2302, White | show |
| 682401 - Wall floodlight type ..2401, White | show |
| 682402 - Wall floodlight type ..2402, White | show |
| 692302 - Wall floodlight type ..2302, Silver | show |
| 692305 - Wall floodlight type ..2305 | show |
| 692401 - Wall floodlight type ..2401, Silver | show |
| 692402 - Wall floodlight type ..2402, Silver | show |
| 692404 - Wall floodlight type ..2404 | show |
| 692405 - Wall floodlight type ..2405 | show |
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 122 mm |
| Width | 90 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Shape | Eckig |