Data sheet




Article number 90220378
frosted flashed glass ESG
G 378
€63,70
Manufacturer's Suggested Retail Price excl. 19% VAT
Specifications
Frosted flashed glass G-378 ESG
Documents and files
Compatible with
| 666168 - Wall light type ..6168, Black | show |
| 666368 - Wall lamp type ..6368, Black | show |
| 686168 - Wall light type ..6168, White | show |
| 686368 - Wall lamp type ..6368, White | show |
| 696165 - Wall lamp type ..6165 | show |
| 696168 - Wall light type ..6168, Silver | show |
| 696365 - Wall lamp type ..6365 | show |
| 696368 - Wall lamp type ..6368, Silver | show |
Additional information
| Weight | 0,50 kg |
|---|---|
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Light sharing | Symmetric |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Material | Glass |
| Length | 286.5 mm |
| Width | 78.5 mm |
| Light outlet | 2-seitig |
| Kind of cover | Opal |
| Shape | Eckig |